Pomiń pasek wiadomości

Przyjdź w środę do Galerii Szpargałek

W Galerii Szpargałek znajdującej się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej można znaleźć setki nowych rzeczy. Będzie okazja zabrać je do domu już w najbliższą środę. Galeria będzie czynna od godziny 11 do godziny 18.  

Czy warto przyjść w środę 28 marca do Galerii Szpargałek? Oczywiście, że warto. Można tam znaleźć mnóstwo „perełek”. Są meble, wiekowe wydawnictwa, płyty winylowe, wystrój wnętrz oraz bardzo dużo zabawek. Poszczególnym przedmiotom przydzielono maksymalnie 25 pkt, gdzie 1pkt = 1 zł. Na miejscu nie ma obrotu gotówką. Wpłaty na konta wybranych organizacji pożytku publicznego wykonujemy wcześniej – na poczcie – lub na miejscu, poprzez urządzenia mobilne. W Ekoporcie do dyspozycji pozostaje komputer, z którego również można zasilić dowolną kwotą wybraną organizację.

Do tej pory, przez trzy środy, mieszkańcy przekazali organizacjom blisko 12 tysięcy złotych! Listę wszystkich organizacji można znaleźć na stronie www.ekoporty.szczecin.pl. Jest tam również katalog dostępnych przedmiotów.