Pomiń pasek wiadomości

Masażer pleców oraz inne atrakcje na Osowie

Mieszkańcy Osowa już niebawem będą mogli korzystać z nowych atrakcji, które znajdą się tuż przy nowoczesnym boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Wiśniowej oraz przy torze dla rolkarzy. Teren teraz zostanie doposażony. Przybędą nowe urządzenia oraz infrastruktura.


Jest już nowoczesne, ogrodzone i oświetlone boisko z bezpieczną nawierzchnią, jest tor do jazdy na rolkach, jest plac zabaw, będą teraz nowe atrakcje. Wykonawca przejął teren budowy przy ulicy Wiśniowej. W niezagospodarowanym miejscu ustawiony zostanie zestaw wytrzymałościowy street wrokout z drabinkami, drążkami, rączkami do podciągania itp. Doposażona zostanie także siłownia pod chmurką. Przybędzie urządzenie łączące wioślarza z motylem, przybędą koła Tai Chi, będą też: orbitrek, steper, biegacz a nawet… masażer pleców. Wszystko to na bezpiecznej nawierzchni.

Na terenie pojawi się również strefa biesiadna. Znajdzie się w niej drewniana wiata wyposażona w stoły i ławy. Tuż przy niej zlokalizowane zostanie miejsca na ognisko.

Dodatkowo ustawione zostaną ławki, kosze na śmieci oraz stojaki rowerowe. Wykonawca, czyli firma TLS SPORT zadeklarowała, że prace zakończy do 31 maja 2019 roku. Koszt tych prac to 170 tysięcy złotych.