Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-09-11 13:18:30

Zachwycający Park Majowe!

Rozpoczęły się odbiory jednego z najpiękniejszych parków w naszym mieście – Parku Majowe. Na dwóch hektarach zasadzono mnóstwo zieleni. Przygotowano też wiele atrakcji.

Są stoły do szachów i tenisa stołowego. Jest siłownia pod chmurką, nowoczesny plac zabaw z trzema zestawami urządzeń. Wszystko w otoczeniu mnóstwa zieleni, a dokładniej 150 drzew, blisko 2000 krzewów ozdobnych, pnączy, traw ozdobnych i krokusów. To jednak jeszcze nie wszystko, bo na dwóch hektarach tego miejsca znajdziemy mnóstwo atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych mieszkańców Szczecina.

Bez wątpienia będzie to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na Prawobrzeżu. Na całym terenie ustawiono ławki i kosze na śmieci. W centralnym punkcie parku znalazła się drewniana wiata, a od niej w inne rejony parku prowadzi rzeka żwirowa - również obsadzona roślinnością. Wszystko jest  oświetlone. Oprócz lamp punkty świetlne znalazły się nawet w nawierzchni.

Park Majowe znajdujący się u zbiegu ulic Iwaszkiewicza oraz Andrzejewskiego udostępniony zostanie mieszkańcom we wrześniu. Kosz tej inwestycji to 2,5 miliona złotych.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia