Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

2017-03-16 11:09:56

Wiosenne porządki w piaskownicach

Rozpoczęły się porządki na placach zabaw. Trwają naprawy urządzeń i wymiana piasku w piaskownicach. Wszytko po to, aby najmłodsi mogli w pełni korzystać w uroków wiosny.

Od dzisiaj do końca miesiąca w 45 szczecińskich piaskownicach zarządzanych przez Zakład Usług Komunalnych wymieniany będzie piasek. Stary zostanie dokładnie zabrany i przekazany do utylizacji. Piaskownice zostaną wysprzątane, a w tym miejscu pojawi się nowy surowiec. Pracami objętych zostanie 45 piaskownic w całym mieście. Trafi tam 707 metrów sześciennych sypkiego materiału.

Do końca lutego trwały również przeglądy techniczne zarządzanych przez ZUK placów zabaw. Spisywano powstałe podczas zimy uszkodzenia: pourywane huśtawki, skradzione metalowe elementy, sprawdzano także stan techniczny poszczególnych urządzeń. Do końca marca zakończy się naprawa wszystkich nieprawidłowości.

Jednocześnie przypominamy, że każdy mieszkaniec – również w trakcie sezonu – może zgłaszać uszkodzenia na placach zabaw zarządzanych przez ZUK do Wydziału Zieleni Miejskiej: osobiście, mailowo lub telefonicznie. Polecamy również aplikację Alertu Miejskiego, która znacznie przyspiesza czas reakcji (www.alertszczecin.pl)  + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia