Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 15-05-2017

W Szczecinie powstaje Skwer Zdrowia

Mieszkańcy Pogodna mogą mieć powody do radości. Na skwerze przy ulicy Siemiradzkiego trwają prace, których finał zobaczymy w sierpniu.

więcej »

dodano 10-05-2017

Remont na Cmentarzu Centralnym

Koniec z błotem i kałużami w Alei Zachodniej na Cmentarzu Centralnym. Trwa budowa odwodnienia, które ułatwi przemieszczanie się osobom odwiedzającym groby najbliższych.

więcej »

dodano 10-05-2017

Park Majowe będzie przed terminem. Już teraz robi wrażenie

Trwa ustawianie placu zabaw, siłowni pod chmurką. Układana jest żwirowa rzeka oraz utwardzane są kolejne alejki. Budowa nowego parku na osiedlu Majowym nabrała błyskawicznego tempa. Przepiękne miejsce gotowe będzie już w lipcu, choć początkowo zakładano, że budowa zakończy się we wrześniu.

więcej »

dodano 09-05-2017

Szczecin magnoliami stoi: posadzili czterometrowe drzewka

Przedszkolaki ze Szczecina pomogły w sadzeniu sześciu kolejnych białych oraz różowych magnolii na zieleńcu przy ulicy Krakowskiej. Była to pierwsza odsłona V edycji akcji „Szczecińskie Magnolie”. Za tydzień w czwartek uczniowie posadzą pięć następnych drzewek, tym razem przy ulicy Odrowąża w centrum miasta.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8  [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 154   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia