Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 29-03-2017

Żabi patrol również nocą

W okolicach Jeziora Szmaragdowego uratowano już ponad 1800 ropuch szarych. Jest to rekordowy rok pod względem ich migracji. Przemieszczają się również nocą. Wtedy na ratunek idą im leśnicy Zakładu Usług Komunalnych. Interweniuje również straż miejska, która kierowców łamiących zakaz wjazdu na część ulicy Kopalnianej ukarała już siedmioma mandatami. 

więcej »

dodano 29-03-2017

Nowy cennik na Cmentarzu Centralnym

Od poniedziałku 3. kwietnia zmieni się cennik opłat związany z pochówkami na szczecińskich cmentarzach. Ma to związek z corocznie zwiększającymi się kosztami utrzymani poszczególnych nekropolii.

więcej »

dodano 21-03-2017

Żabi Patrol wychodzi na ulicę

Chronione ropuchy szare poczuły wiosnę i masowo zaczynają wybiegać na ulice często ginąc pod kołami samochodów. Z odsieczą idą szczecińscy uczniowie, którzy już od czwartku przyodziani w specjalne kamizelki, z rękawicami na dłoniach i wiaderkami pod pachą będą ratowały te niezwykle pożyteczne płazy. W ubiegłym roku najmłodsi, ich opiekunowie oraz pracownicy Zakład Usług Komunalnych uratowali od kół przejeżdżających samochodów 2004 żaby.

więcej »

dodano 16-03-2017

Wiosenne porządki w piaskownicach

Rozpoczęły się porządki na placach zabaw. Trwają naprawy urządzeń i wymiana piasku w piaskownicach. Wszytko po to, aby najmłodsi mogli w pełni korzystać w uroków wiosny.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7  [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 150   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia