Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 14-12-2016

Plac zabaw a na nim... boisko. Pierwsze takie miejsce w Szczecinie

Przy ulicy Kolonistów na Bukowie powstał nietypowy plac zabaw. To pierwsze takie miejsce w naszym mieście. Najmłodsi mogą tam poszaleć w wozie strażackim, a ci ze smykałką do sportu – pograć w piłkę na mini boisku.

więcej »

dodano 09-12-2016

Ćwierć miliona krokusów przy wjeździe do miasta

Już wiosną wjeżdżających do naszego miasta powitają przepiękne dywany fioletowych krokusów. Posadzonych tych kwiatów będzie 250 tysięcy sztuk. To nie jedyna ozdoba. Tło będą stanowiły dla okrągłych rabatów z żółtymi narcyzami, których cebul wsadzonych zostanie 15 tysięcy. Koszt tych nasadzeń to około 40 tysięcy złotych.

więcej »

dodano 09-12-2016

Motocykliście o Wielkich Sercach na Arkonce.

Przez Szczecin przejedzie świąteczna parada. Przepiękne motocykle poprowadzą MotoMikołaje, którzy m.in. z Zakładem Usług Komunalnych oraz Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego przygotowali dla dzieci i mieszkańców niesamowitą niespodziankę. Zaprosili na imprezę dzieci z domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz świetlic środowiskowych. Jest to impreza zamknięta dlatego też w godzinach 10-12 lodowisko będzie niedostępne.

więcej »

dodano 08-12-2016

Nowa odsłona Stawu Rubinowego. Zakończyła się przebudowa

Zakończyła się rewitalizacja okolic Stawu Rubinowego na Prawobrzeżu. Można już tutaj bezpiecznie odpocząć, przespacerować się czy nawet pojeździć na rolkach. Cenne gatunkowo rośliny zastąpiły bezwartościowe krzaki czy niebezpieczne topole.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7  [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 145   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia