Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 16-01-2017

Kąpieliska do przebudowy. Startują pierwsze prace

Na Dziewokliczu rozpoczęło się porządkowanie terenu. Ma to związek z przebudową kąpieliska, która wystartuje tuż po zakończeniu sezonu kąpielowego. Przez najbliższe tygodnie rozbierane będą zniszczone budynki, które kolidują z inwestycją.

więcej »

dodano 13-01-2017

Pokaż Świet(l)ny Szczecin, wygraj nagrody

Za oknami zima w pełnej okazałości. Klimatu dodają przepiękne ozdoby świąteczne, które można znaleźć niemal w każdej części Szczecina. Doskonale prezentują się także na zdjęciach. Dlatego też ZUK i ZDiTM ogłaszają konkurs, w którym można wygrać noworoczne gadżety. Co zrobić aby wziąć w nim udział?

więcej »

dodano 22-12-2016

Park Łyczywka z atrakcjami

Jest kącik seniora, są huśtawki dla dorosłych oraz plac zabaw dla dzieci. To tylko kilka z wielu nowych udogodnień, z których mogą korzystać mieszkańcy Szczecina w najpiękniejszym parku na Pogodnie – parku Łyczywka. Zakończyła się jego przebudowa. 

więcej »

dodano 19-12-2016

Nowość w schronisku, kolejny prezent od darczyńcy

W schronisku dla bezdomnych zwierząt, na początku przyszłego roku, pojawi się zupełna nowość. Na klatkach zawisną informacje dotyczące przebywających w boksach zwierząt. Ramki, które aktualnie są wieszane, zasponsorował jeden z mieszkańców Szczecina.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 145   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia