Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 06-07-2017

Nowa, pięciokilometrowa ścieżka edukacyjna na Głębokim

Okolice Jeziora Głębokiego będą jeszcze atrakcyjniejsze. Powstaje ścieżka dydaktyczna „Wokół Jeziora Głębokiego”, która będzie miała długość aż 5 kilometrów długości! Na jej trasie trwa budowa nowych wiat wypoczynkowych.

więcej »

dodano 03-07-2017

Park Majowe już na finiszu

Z dnia na dzień Park Majowe, który powstaje u zbiegu ulic Iwaszkiewicza oraz Andrzejewskiego, zachwyca coraz bardziej. Gotowy będzie na przełomie lipca i sierpnia. Trwają ostatnie prace wykończeniowe.

więcej »

dodano 29-06-2017

Golęcino się zmienia. Park Liga nabiera kształtów

To już nie jest to samo miejsce, choć inwestycja wciąż jest w trakcie realizacji. Uprzątnięte zostały tony gruzu, wykarczowane krzaki oraz inne samosiewy. Teren dokładnie uporządkowany a ziemia oczyszczona. Tak wyglądają prace przy ulicy Światowida, które doprowadzą do powstania nowego, zielonego skweru – Parku Liga.

więcej »

dodano 29-06-2017

Wielki plac zabaw w centrum miasta

To kolejna atrakcja dla najmłodszych mieszkańców Szczecina. Zakończył się czwarty już etap przebudowy skweru Doliwo-Dobrowolskiego znajdującego się przy ulicy Bema. Tak jak trzy poprzednie realizowany był w porozumieniu z radą osiedla.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 154   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia