Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 25-04-2017

Dorośli śmiecą, dzieci sprzątają. Od maja rusza wielkie sprzątanie lasów

Tylko przez 2 godziny sprzątania Lasy Arkońskiego szczecińscy uczniowie zebrali 20 metrów sześciennych śmieci. Tym, co znajdowały można urządzić niejedno mieszkanie. Mieszkańcy wciąż pozostawiają w lasach niemal wszystko. Od maja częstotliwość sprzątania zostaje zwiększona.

więcej »

dodano 24-04-2017

Nad Rudzianką będzie znacznie piękniej

Trwa kolejne zadanie realizowane przez Zakład Usług Komunalnych w porozumieniu z radą osiedla, tym razem radą Bukowe-Klęskowo. Zmienia się enklawa przyrodnicza przy ulicy Nad Rudzianką.

więcej »

dodano 18-04-2017

Nowe zielone miejsce na Niebuszewie

Rozpoczęły się prace pomiędzy ulicami M. Reja, Heleny i Naruszewicza. Mieszkańcy okolicznych bloków już niebawem będą mieli zupełnie „nowy” zielony teren.

więcej »

dodano 18-04-2017

Uratowali ponad 3000 żab. W przyszłym roku pomogą przy Goplanie

Zakończyła się kolejna edycja akcji „Szkolne zuchy ratują ropuchy”. Wzięło w niej udział ponad pół tysiąca dzieci ze szczecińskich szkół. Maluchy łącznie uratowały 3086 żab. Już teraz wiadomo, że pierwsza taka akcja w Polsce będzie kontynuowana w następnych latach. I to na większą skalę.

 

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 150   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia