Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 09-12-2016

Motocykliście o Wielkich Sercach na Arkonce.

Przez Szczecin przejedzie świąteczna parada. Przepiękne motocykle poprowadzą MotoMikołaje, którzy m.in. z Zakładem Usług Komunalnych oraz Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego przygotowali dla dzieci i mieszkańców niesamowitą niespodziankę. Zaprosili na imprezę dzieci z domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz świetlic środowiskowych. Jest to impreza zamknięta dlatego też w godzinach 10-12 lodowisko będzie niedostępne.

więcej »

dodano 08-12-2016

Nowa odsłona Stawu Rubinowego. Zakończyła się przebudowa

Zakończyła się rewitalizacja okolic Stawu Rubinowego na Prawobrzeżu. Można już tutaj bezpiecznie odpocząć, przespacerować się czy nawet pojeździć na rolkach. Cenne gatunkowo rośliny zastąpiły bezwartościowe krzaki czy niebezpieczne topole.

więcej »

dodano 08-12-2016

Mikołajkowy prezent od restauracji

Przebywające w schronisku dla bezdomnych zwierząt czworonogi otrzymały mikołajkowy prezent. Przed paroma dniami zgłosił się sponsor, który zaproponował wyposażenie nowego wybiegu dla psów. Na wybiegu zamontowane są już nowe urządzenia. Dziękujemy!

 

więcej »

dodano 07-12-2016

Aleja Lipowa wygląda jak nowa

Jedna z najbardziej zniszczonych na Cmentarzu Centralnym alejek przeszła całkowitą metamorfozę. Zakończyło się jej asfaltowanie. To już kolejny remont, który udało się przeprowadzić w tym toku.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 142   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia