Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 22-12-2016

Park Łyczywka z atrakcjami

Jest kącik seniora, są huśtawki dla dorosłych oraz plac zabaw dla dzieci. To tylko kilka z wielu nowych udogodnień, z których mogą korzystać mieszkańcy Szczecina w najpiękniejszym parku na Pogodnie – parku Łyczywka. Zakończyła się jego przebudowa. 

więcej »

dodano 19-12-2016

Nowość w schronisku, kolejny prezent od darczyńcy

W schronisku dla bezdomnych zwierząt, na początku przyszłego roku, pojawi się zupełna nowość. Na klatkach zawisną informacje dotyczące przebywających w boksach zwierząt. Ramki, które aktualnie są wieszane, zasponsorował jeden z mieszkańców Szczecina.

więcej »

dodano 14-12-2016

Plac zabaw a na nim... boisko. Pierwsze takie miejsce w Szczecinie

Przy ulicy Kolonistów na Bukowie powstał nietypowy plac zabaw. To pierwsze takie miejsce w naszym mieście. Najmłodsi mogą tam poszaleć w wozie strażackim, a ci ze smykałką do sportu – pograć w piłkę na mini boisku.

więcej »

dodano 09-12-2016

Ćwierć miliona krokusów przy wjeździe do miasta

Już wiosną wjeżdżających do naszego miasta powitają przepiękne dywany fioletowych krokusów. Posadzonych tych kwiatów będzie 250 tysięcy sztuk. To nie jedyna ozdoba. Tło będą stanowiły dla okrągłych rabatów z żółtymi narcyzami, których cebul wsadzonych zostanie 15 tysięcy. Koszt tych nasadzeń to około 40 tysięcy złotych.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4  [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 142   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia